Norrfinans - En del av Hjerta - Hjerta

Välkommen till

Norrfinans – En del av Hjerta

Din lokala, personliga rådgivare sedan 1991

Norrfinans är en strategisk partner med erfarna och engagerade rådgivare som guidar dig genom livets olika situationer. Vi hjälper vi dig ta de beslut inom placeringar, pension och företagsförsäkringar som passar dig bäst.

Tillsammans ser vi till att du omfattas av rätt försäkringsskydd och väljer smarta sparalternativ utifrån dina unika behov. Våra specialister hjälper dig hålla koll på vad som händer på marknaden, och vi finns alltid tillgängliga när du behöver oss. Vi är ett konstnadsneutralt alternativ som i första hand fokuserar att ta tillvara på dina intressen.

Oavsett om du har frågor om företagsförsäkring, fastighetsförsäkring eller sjukförsäkring, pension, finansiella investeringar, kapitalplacering eller investeringssparkonton – tveka inte att kontakta oss idag.

Våra kontor finns i Boden, Luleå, Kalix och Kiruna, men vi har stor kännedom om hela Norrbotten, och arbetar även med nationella uppdrag.

Kontaktuppgifter

Adress:

Norrfinans - En del av Hjerta

Skeppsbrogatan 9A, 972 38 Luleå

Geologgatan 2, 981 31 Kiruna
Pontonjärvägen 10, 961 43 Boden
Lejonsgatan, 7 952 34 Kalix

Visa på karta

Telefon:

Luleå: 0920-23 28 00
Kiruna: 0980 - 669 60

Org. nr:

556657-1286

Nyheter

Våra tjänster

Rådgivning

Rådgivning

Ta hjälp av våra kunniga och erfarna rådgivare.

Läs mer

Pension

Pension

Vi hjälper dig med en flexibel pension och ser över ditt sparande för en tryggare framtid.

Läs mer

Kapital

Kapital

Beroende på din erfarenhet och den risk du vill ta hjälper vi dig med dina placeringar.

Läs mer

Personförsäkring

Personförsäkring

Se över dina personförsäkringar inom sjukvårds-, olycksfalls- och livförsäkring för en tryggare vardag och framtid.

Läs mer

Vid skada

Vid skada

Om du råkar ut för en skada, ta direktkontakt med försäkringsbolaget eller kontakta oss så hjälper vi dig.

Läs mer

Företag

Företag

Vi hjälper företag med olika typer av försäkringsskydd utifrån företagets behov.

Läs mer

Våra medarbetare

Fredrik Wikström

Fredrik Wikström

Företagsförsäkring - Boden

-

072-218 80 96

fredrik@norrfinans.se

Marcus Ersson

Marcus Ersson

Livförsäkring/placering - Kiruna

0980-669 68

070-666 54 08

marcus@norrfinans.se

Marlen Wolf

Marlen Wolf

Livförsäkring/Placering - Kiruna

0980-669 67

070-245 51 49

marlen@norrfinans.se

Johan Bergdahl

Johan Bergdahl

Företagsförsäkring - Kiruna

0980-669 65

070-666 17 04

johan.bergdahl@norrfinans.se

Tommy Snällfot

Tommy Snällfot

Företagsförsäkring - Kiruna

0980-669 61

-

tommy@norrfinans.se

Jan Olofsson

Jan Olofsson

Företagsförsäkring - Kiruna

0980-669 69

-

jan@norrfinans.se

Marie Huuva

Marie Huuva

Administratör - Kiruna

-

070-602 40 94

marie@norrfinans.se

Emil Nilsson

Emil Nilsson

Trainee - Kiruna

-

070-666 34 98

emil.nilsson@norrfinans.se

Johan Olsson

Johan Olsson

Livförsäkring/Placering - Luleå

0920-20 38 66

070-220 91 47

johan@norrfinans.se

Mikael Vanhaniemi

Mikael Vanhaniemi

Livförsäkring/Placering - Luleå

0920-20 38 96

070-220 96 07

mikael@norrfinans.se

Maria Andersson

Maria Andersson

Livförsäkring/Placering - Luleå

0920-23 28 00

072-450 92 95

maria@norrfinans.se

Pia Ojanaho

Pia Ojanaho

Administratör - Luleå

0920-23 28 00

-

pia@norrfinans.se

Emil Lahti

Emil Lahti

Företagsförsäkring - Luleå

-

070-687 40 91

emil@norrfinans.se

Cathrine Svakko

Cathrine Svakko

Administratör - Luleå

-

070-264 69 81

cathrine@norrfinans.se

Jenni Fägnell

Jenni Fägnell

Livförsäkring/Placering - Luleå

0730396565

-

jenni@norrfinans.se

Axel Olsson

Axel Olsson

Trainee - Luleå

-

070-600 58 40

axel@norrfinans.se

Vill du bli kontaktad?

Fyll i dina uppgifter så kontaktar vi dig snarast

    Kontakt

    Norrfinans - En del av Hjerta

    Skeppsbrogatan 9A, 972 38 Luleå

    Geologgatan 2, 981 31 Kiruna
    Pontonjärvägen 10, 961 43 Boden
    Lejonsgatan, 7 952 34 Kalix

    Luleå: 0920-23 28 00
    Kiruna: 0980 - 669 60

    Laddar karta...